çocuk ikaz yeleği – fosforlu çocuk yeleği

cocuk yelegi
cocuk yelek

Çocuk İkaz Yeleği

100gr raşel kumaştan çocuk ikaz yeleği üretilmiştir. Çocuklar için özel olarak üretilmektedir. Esnek yapısı sayesinde mont üzerinden rahatlıkla giyilebilir. Sarı, Turuncu, Turkuaz, Mor, Pembe, Siyah, Lacivert ve Beyaz renk çocuk ikaz yelekleri mevcuttur. Üzerinde 5 cm genişliğinde bel çevresini tamamen kaplayan reflektör şeritler bulunmaktadır. 4-6 yaş, 6-10 yaş, 10-15 yaş grubu beden çocuk ikaz yeleği vardır. Genellikle ana okulları ve çeşitli etkinliklerde kullanılmak üzere tercih edilmektedir. İsteğe göre kimlik cebi ve ön kısmına fermuar takılabilir. Reflektör şeritler polyester olup 10 yıkama garantisi vardır.

Üretim Kapasitesi ve Minimum Sipariş

Firmamızın günlük maksimum üretimi standart çocuk ikaz yeleğinde günde 1000 adettir. Aktürk Tekstil olarak imkanlarımız el verdiği sürece müşterilerimizin düşük adette olsa siparişlerini alıp en kısa sürede tarafınıza teslim etmeye gayret gösteriyoruz. Ürünlerimiz hazır stoklu şekilde elimizde bulunmamaktadır. Sipariş adetinize göre ürünümüz üretilmektedir. Minimum sipariş 20 adettir. 20 adetin altındaki siparişler dikkate alınmayacaktır.

Baskı ve Nakış Uygulamaları

Ürünlerimize kendi bünyemizde bulunan Süblimasyon Baskı yöntemi ile sadece siyah renk olarak A4 boyutunda yazı veya logo baskı yapabiliyoruz. Renkli baskı için Transfer baskı yaptırıyoruz. Transfer baskıyı baskı firmalarında yaptırıyoruz. Reflektör baskı ve Nakış uygulamalarınıda aynı şekilde firmalara yaptırıyoruz. Dolayısı ile baskı fiyatlarında farklılıklar olabiliyor. Baskı fiyatlandırması yapılırken baskı ebatları, baskı adeti, baskıdaki renk sayısı, kullanılacak baskı yöntemi dikkate alınır. Baskı süresi adete göre 2 – 4 gün arasında değişmektedir.

Kargo Süreci ve Paketleme

Ürünlerimiz bir pakette 10’ar adet olacak şekilde paketlenmektedir. Bu paketler sipariş adetine göre bir çuvala maksimum 500 adet sığacak şekilde doldurulur. Kargo ücretleri sipariş tutarı 300 TL’yi geçerse firmamız tarafından karşılanmaktadır. Siparişinizin adetine göre kargo süresi ortalama 1 – 10 gün arasında değişmektedir. Anlaşmalı olduğunuz kargolar ile gönderim yapılabilir. Dilerseniz ambar ile gönderim yapılabilir.

Ödeme Seçenekleri

Firmamız ödemelerini Banka Havalesi/EFT ve Kredi Kartı Pos cihazı ile almaktadır. Siparişinizi işleme alınması için ilk olarak sipariş tutarının tamamını veya anlaşma durumunda %50 sini ödemeniz gerekmektedir. Ödemesi yapılmayan siparişler işleme alınmayacaktır. Çek ve senet kabul edilmemektedir.

KAPAT