gezi yeleği – ana okulu gezi yeleği – gezi yelekleri

gezi yelek
gezi yelegi

Açıklama

Raşel örme 100gr kumaştan gezi yeleği üretilmiştir.  Boydan geçmeli ve yanları lastiklidir. Çocuklar için üretilmiştir. Genellike ana okulları ve çeşitli etkinlinlerde kullanılmak üzere tercih edilmektedir. Mont üzerinden giyilebilir. Kumaşın esnek yapısı sayesinde gezi yeleği vücuda rahat bir şekilde oturur. Bu modelin 4-6 yaş, 6-10 yaş ve 10-15 yaş bedenleri bulunmaktadır. Sarı ve Turuncu renk gezi  yeleği mevcuttur. Üzerinde bulunan 5 cm genişliğinde reflektör şeritleri sayesinde gezi yelekleri yüksek görünürlük sağlamaktadır. Yan kısımda bulunan lastikler 3 cm genişliğinde ve çift sıra olarak takılmaktadır. 

Üretim Kapasitesi ve Minimum Sipariş

Firmamızın günlük maksimum üretimi standart gezi yeleğinde günde 1000 adettir. Aktürk Tekstil olarak imkanlarımız el verdiği sürece müşterilerimizin düşük adette olsa siparişlerini alıp en kısa sürede tarafınıza teslim etmeye gayret gösteriyoruz. Ürünlerimiz hazır stoklu şekilde elimizde bulunmamaktadır. Sipariş adetinize göre ürünümüz üretilmektedir. Minimum sipariş 20 adettir. 20 adetin altındaki gezi yeleği siparişleri dikkate alınmayacaktır.

Baskı ve Nakış Uygulamaları

Ürünlerimize kendi bünyemizde bulunan Süblimasyon Baskı yöntemi ile sadece siyah renk olarak A4 boyutunda yazı veya logo baskı yapabiliyoruz. Renkli baskı için Transfer baskı yaptırıyoruz. Transfer baskıyı baskı firmalarında yaptırıyoruz. Reflektör baskı ve Nakış uygulamalarınıda aynı şekilde firmalara yaptırıyoruz. Dolayısı ile baskı fiyatlarında farklılıklar olabiliyor. Baskı fiyatlandırması yapılırken baskı ebatları, baskı adeti, baskıdaki renk sayısı, kullanılacak baskı yöntemi dikkate alınır. Baskı süresi adete göre 2 – 4 gün arasında değişmektedir.

Kargo Süreci ve Paketleme

Ürünlerimiz bir pakette 10’ar adet olacak şekilde paketlenmektedir. Bu paketler sipariş adetine göre bir çuvala maksimum 500 adet sığacak şekilde doldurulur. Kargo ücretleri sipariş tutarı 300 TL’yi geçerse firmamız tarafından karşılanmaktadır. Siparişinizin adetine göre kargo süresi ortalama 1 – 10 gün arasında değişmektedir. Anlaşmalı olduğunuz kargolar ile gönderim yapılabilir. Dilerseniz ambar ile gönderim yapılabilir.

Ödeme Seçenekleri

Firmamız ödemelerini Banka Havalesi/EFT ve Kredi Kartı Pos cihazı ile almaktadır. Siparişinizi işleme alınması için ilk olarak sipariş tutarının tamamını veya anlaşma durumunda %50 sini ödemeniz gerekmektedir. Ödemesi yapılmayan siparişler işleme alınmayacaktır. Çek ve senet kabul edilmemektedir.

KAPAT