İkaz Yeleği – Reflektif Yelek – Fosforlu Yelek

ikaz yelegi
ikaz yelegi

Açıklama

Piyasada en çok ” ikaz yeleği, işçi yeleği, reflektörlü yelek ve fosforlu ikaz yeleği ” olarak bilinir. 65gr 100gr ve 120gr raşel kumaş çeşitlerinden üretim yapılmaktadır. Yeleklerin biyesi kumaşın kendi rengi ile aynıdır. Sipariş esnasında farklı renk biye tercih edebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak kimlik cebi ekleyebilirsiniz. İkaz yeleklerinin ön kapamasını fermuar yaptırabilirsiniz. İkaz yeleğinde kullandığımız reflektörler standart parlaklıkta polyester reflektörlerdir. S M L XL XXL ve siparişe göre 3XL ve 4XL bedenler üretilir.

Üretim Kapasitesi ve Minimum Sipariş

Firmamızın günlük maksimum üretimi standart iki şeritli ikaz yeleği günde 1000 adettir. 4 şeritli modelde ise günlük maksimum 500 adettir. Aktürk Tekstil olarak imkanlarımız el verdiği sürece müşterilerimizin düşük adette olsa siparişlerini alıp en kısa sürede tarafınıza teslim etmeye gayret gösteriyoruz. Ürünlerimiz hazır stoklu şekilde elimizde bulunmamaktadır. Sipariş adetinize göre ürünümüz üretilmektedir. Minimum sipariş 20 adettir. 20 adetin altındaki siparişler dikkate alınmayacaktır.

Baskı ve Nakış Uygulamaları

Ürünlerimize kendi bünyemizde bulunan Süblimasyon Baskı yöntemi ile sadece siyah renk olarak A4 boyutunda yazı veya logo baskı yapabiliyoruz. Renkli baskı için Transfer baskı yaptırıyoruz. Transfer baskıyı baskı firmalarında yaptırıyoruz. Reflektör baskı ve Nakış uygulamalarınıda aynı şekilde firmalara yaptırıyoruz. Dolayısı ile baskı fiyatlarında farklılıklar olabiliyor. Baskı fiyatlandırması yapılırken baskı ebatları, baskı adeti, baskıdaki renk sayısı, kullanılacak baskı yöntemi dikkate alınır. Baskı süresi adete göre 2 – 4 gün arasında değişmektedir.

Kargo Süreci ve Paketleme

Ürünlerimiz bir pakette 10’ar adet olacak şekilde paketlenmektedir. Bu paketler sipariş adetine göre bir çuvala maksimum 500 adet sığacak şekilde doldurulur. Kargo ücretleri sipariş tutarı 300 TL’yi geçerse firmamız tarafından karşılanmaktadır. Siparişinizin adetine göre kargo süresi ortalama 1 – 10 gün arasında değişmektedir. Anlaşmalı olduğunuz kargolar ile gönderim yapılabilir. Dilerseniz ambar ile gönderim yapılabilir.

Ödeme Seçenekleri

Firmamız ödemelerini Banka Havalesi/EFT ve Kredi Kartı Pos cihazı ile almaktadır. Siparişinizi işleme alınması için ilk olarak sipariş tutarının tamamını veya anlaşma durumunda %50 sini ödemeniz gerekmektedir. Ödemesi yapılmayan siparişler işleme alınmayacaktır. Çek ve senet kabul edilmemektedir.

KAPAT