Ödeme ve Teslimat

Teslimat 

 

- Siparişleriniz özel tasarımlarda 10 iş günü, stoklu ürünlerde ise 3 iş günü içerisinde kargoya
verilmektedir.

- Kargo takip numaraları, sipariş verilen ürün/ürünlerin kargoya verildiği günün ertesi gününde sabah 10:00'a kadar sisteme girilir.
 
- Gün içinde saat 15.00 a kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde kargolanmaktadır. 

- Kargolanan siparişler, kargo firmasının tarafımıza taahhüt ettiği bölge teslim süreleri çerçevesinde en geç 1-3 iş günü içerisinde üyelere ulaştırılmaktadır. Tarafınıza gönderilen kargo takip numarası ile kargonuzun nerede olduğunu ve ne zaman size ulaşacağını kargo firması resmi internet sitesinden veya sipariş takip bölümümüzden takip edebilirsiniz.

 

- Taşıma sırasında meydana gelebilecek hasarlardan kargo şirketleri sorumludur.- İkazyelekleri.org'dan satın almasını gerçekleştirdiğiniz ürünler fatura ile birlikte gönderilir.
Herhangi bir nedenden dolayı, tarafınıza ürün ile birlikte fatura teslim edilmez ise lütfen kargo yetkilisine hatırlatınız ve isteyiniz. Eğer teslimat adresiniz fatura adresinizden farklı ise siparişiniz irsaliye ile teslim edilir ve fatura belirtilen adrese posta ile yollanır.- Sipariş verilen ürün / ürünler, müşteri tarafından teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın
görevini yerine getirdiği kabul edilir. Paket teslim alındıktan sonra doğabilecek hasarlardan e-ticaret siteleri sorumlu değildir. Bu yüzden; hasarlı olduğunu tespit ettiğiniz paketleri teslimat sırasında kabul etmeyerek kuryeye tutanak tutturunuz.
    

Ödeme

  
Kapıda Ödeme:

Mevcut sistemimizde henüz kapıda ödeme kullanılmamaktadır.


Kredi Kartı Ödeme:


Güvenliğiniz için payu ortak ödeme sayfasını kullanıyoruz. 


Tüm kredi kartlarında peşin veya 9 taksit ödeme seçeneklerimiz mevcuttur.


Kredi kartı ödemelerinizi güvenle yapabilmeniz için sistemimizde en son kart güvenliği teknolojileri kullanılmaktadır.

Bankaların 3D secure sistemini kullanan sistemimiz size gelen onay mesajını
kullanmadan ödeme onayı sistemimizce verilmemektedir.Bilgileriniz, kart numaranız, şifrelerinizi kesinlikle üçüncü şahıslar tarafından görülmemekte ve sistemimiz tarafından kayıt veya saklama yapılmamaktadır.


3D Secure Neden Güvenlidir?

3 D Secure sisteminde, sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Yetkisiz kişilerin kartlarını internet ortamında kullanılmasını engellemektedir.3D Secure Nasıl İşler?

 

Kart sahibi, kartını internet bankacılığı kanalıyla bankasına kaydettirir. Kartına bağlı bir şifre ve bir güvenlik soru - cevabı tanımlar. Kart sahibi, sisteme uyumlu sanal işyerinde alışverişini yapar ve ödeme bölümüne geçer. Kart sahibinin karşısına, bankası tarafından, işlem şifresini ve kişisel güvenlik mesajını soran bir pop-up ekran açılır. Kart sahibi şifresini girerek işleme devam eder. Şifre, banka tarafından doğrulanınca işlem tamamlanır.

 

Kredi kartı bilgileri kaydediliyor mu?


Sipariş aşamalarında kullandığınız kredi kartı bilgileriniz sunucularımızda tutulmamaktadır. Yapılan işlemin mağazalardan yaptığınız işlemle arasında hiçbir fark yoktur. Biz kart numaranızın sadece ilk 4 ve son 4 rakamını görürüz. Bu kayıtlar da bize bankamız tarafından
sağlanmaktadır.

Havale ile ödeme
      
Dilerseniz, havele/EFT ödeme seçeneğini seçerek nakit ödeme indiriminden yararlanabilirsiniz. Ödeme türü kısmında havale seçeneğini işaretleyerek ödeme yapmak istediğiniz banka seçimini yapıp siparişinizi bitirebilirsiniz.

Havale /EFT ödemelerinde tutar hesabımıza aktarıldıktan sonra siparişiniz kargolanacaktır,
sipariş takiplerinizi hesabım / sipariş takibi bölümünden yapabilirsiniz.