Mühendis Yeleği – Cepli İkaz Yeleği – Yönetici Yeleği

muhendis yelek

filemuhendis
file mühendis sarı
fileturuncu
file mühendis turuncu

Açıklama

Mühendis tipi ikaz yeleği 100gr ve 120 polyester raşel kumaştan üretilmektedir. Sarı ve Turuncu renklerin dışından sarı lacivert ve turuncu lacivert mühendis yeleğinin kombini vardır. Bir adet bel kısmından 2’şer adet omuzdan gelen 5 cm genişliğinde polyester reflektör şeritleri mevcuttur. Etrafı biye ile çevrili pvc kimlik cebi bulunmaktadır. Mühendis ikaz yeleğinin alt kısımda bulunan cepler körüksüz ve kapaklıdır. Ön kapamada kullanılan fermuar 30 cm uzunluğunda siyah renk tercih edilmektedir. Kimlik cebinin hemen yanında küçük cep ve telsiz halkası bulunmaktadır. Mühendis yeleği bedenlerimiz S M L XL XXL seçenekleri mevcuttur. Siparişe göre büyük beden üretim yapılmaktadır.

Kullanım Alanları

Mühendis yeleği genellikle şantiyelerdeki görevliler tarafından kullanılır. Ancak ihtiyac durumunda çeşitli özel etkinliklerde çok amaçlı olarak kullanılabilir. Özel güvenlik görevlileri valeler vs. mühendis yeleği kullanmaktadır. Gece yürüyüşü yapan veya bisiklet kullanan sporcular yüksek görünümlü cepli yeleği tercih ediyorlar. 

Üretim Kapasitesi ve Minimum Sipariş

Firmamızın günlük maksimum üretimi mühendis yeleğini günde 200 adettir.Çift renkli cepli yeleğinde  günlük üretimi maksimum 200 adettir. Aktürk Tekstil olarak imkanlarımız el verdiği sürece müşterilerimizin düşük adette olsa siparişlerini alıp en kısa sürede tarafınıza teslim etmeye gayret gösteriyoruz. Ürünlerimiz hazır stoklu şekilde elimizde bulunmamaktadır. Sipariş adetinize göre ürünümüz üretilmektedir. Minimum sipariş 20 adettir. 20 adetin altındaki siparişler dikkate alınmayacaktır.

Baskı ve Nakış Uygulamaları

Ürünlerimize kendi bünyemizde bulunan Süblimasyon Baskı yöntemi ile sadece siyah renk olarak A4 boyutunda yazı veya logo baskı yapabiliyoruz. Renkli baskı için Transfer baskı yaptırıyoruz. Transfer baskıyı baskı firmalarında yaptırıyoruz. Reflektör baskı ve Nakış uygulamalarınıda aynı şekilde firmalara yaptırıyoruz. Dolayısı ile baskı fiyatlarında farklılıklar olabiliyor. Baskı fiyatlandırması yapılırken baskı ebatları, baskı adeti, baskıdaki renk sayısı, kullanılacak baskı yöntemi dikkate alınır. Baskı süresi adete göre 2 – 4 gün arasında değişmektedir.

Kargo Süreci ve Paketleme

Ürünlerimiz bir pakette 10’ar adet olacak şekilde paketlenmektedir. Bu paketler sipariş adetine göre bir çuvala maksimum 250 adet sığacak şekilde doldurulur. Kargo ücretleri sipariş tutarı 300 TL’yi geçerse firmamız tarafından karşılanmaktadır. Siparişinizin adetine göre kargo süresi ortalama 1 – 10 gün arasında değişmektedir. Anlaşmalı olduğunuz kargolar ile gönderim yapılabilir. Dilerseniz ambar ile gönderim yapılabilir.

Ödeme Seçenekleri

Firmamız ödemelerini Banka Havalesi/EFT ve Kredi Kartı Pos cihazı ile almaktadır. Siparişinizi işleme alınması için ilk olarak sipariş tutarının tamamını veya anlaşma durumunda %50 sini ödemeniz gerekmektedir. Ödemesi yapılmayan siparişler işleme alınmayacaktır. Çek ve senet kabul edilmemektedir..

KAPAT